O przedszkolu

Nasze przedszkole jest placówką edukacyjną z propozycją skierowaną do dzieci od 2,5 do 7 lat (zerówka).

Przedszkole jest czynne od 7.00 do 17.00.

Posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktycznych i do zabawy. Na powierzchni ponad 250 m2 mamy salę rytmiczno-zabawową oraz 3 klasy – przestrzenie otwarte, nie dzielone na grupy – tak, aby dzieci mogły swobodnie korzystać ze wszystkiego, co jest im niezbędnie w zabawie i nauce.

Przedszkole położone jest tuż obok Zalewu Nowohuckiego, wokół którego na 3 hektarach parku są pięknie zagospodarowane tereny rekreacyjne, sportowe i zabawowe. Korzystamy z nich w ramach codziennych spacerów, a także (gdy pogoda pozwala) w sportowe wtorki.

Dużo się u nas dzieje! Mnóstwo zabawy, dużo nauki, radości i satysfakcji. Stawiamy na edukację i wychowanie i to są nasze atuty.

Dzieci XXI wieku uwielbiają uczyć się i zdobywać wiedzę niemal w każdej dziedzinie! Ich zainteresowana i potrzeby są zbieżne z naszymi oczekiwaniami oraz propozycjami.
Język angielski, stosowany systematycznie, metodycznie i na wesoło otwiera drogę komunikacji ze światem, a przecież o to nam chodzi, by Dzieci nasze stawały się pełnowartościowymi obywatelami świata.

Hasło: im wcześniej tym lepiej realizujemy na co dzień. Dzieci w naszym przedszkolu rozwijają indywidualne cechy i zdolności, poznają i zdobywają nowe doświadczenia wzbogacające Ich osobowości. Dużo się uczymy przygotowując w sposób kompleksowy Dzieci do edukacji szkolnej. Już od 3 roku życia Dzieci poznają litery, cyfry, świat przyrody, techniki, muzyki i plastyki, zdobywając kolejne poziomy wiedzy opuszczają nasze przedszkole w pełni przygotowane i gotowe do dalszych wyzwań edukacyjnych w szkole.

W pracy z Dziećmi wychodzimy poza ramy programowe, stosujemy bowiem zasadę nieograniczania w możliwościach poznawczych.

Oferujemy:

• niskie czesne i wpisowe

• wspaniałą lokalizację – blisko Zalewu NH

• wszystko w cenie, brak opłat dodatkowych

• ponad 250m2 przestrzeni

• kameralne grupy

• pyszny catering

• pełen pakiet świetnej zabawy i edukacji:
– język angielski
– rytmika, taniec spontaniczny
– bajkoterapia
– arteterapia